Služby

co pro Vás můžeme udělat

Prodej Software

Prezentace, cenová nabídka a prodej software SmartMEDIX.

Implementace

Instalace a zaškolení obsluhy.

Servis software

Vzdálená pomoc, školení obsluhy a optimalizace práce s PC.

Další agenda

Obnova certifikátů pro komunikaci se ZP. Vyúčtování a opravné dávky. Portály ZP.

Převod dat

Převedeme data z Vašeho původního software.

Doporučení hardware

Poradíme čím vybavit ordinaci, "aby to fungovalo".

Prezentace software

Pomocí vzdálené správy nebo přímo na Vašem pracovišti Vám předvedeme funkce a vlastnosti systému SmartMEDIX a to zcela bezplatně a nezávazně.

Cenová nabídka

Dle Vašich požadavků a potřeb Vám vyhotovíme cenovou nabídku programového vybavení SmartMEDIX. Získejte jasnou a přehlednou cenu licencí, ročního předplatného aktualizací a cenu modulů systému SmartMEDIX. Systém SmartMEDIX má oproti konkurenčním systémům na trhu celou řadu modulů zdarma /viz Ceník/. Neplaťe zbytečně za licence modulů a jejich roční údržbu.

Prodej software - nová ordinace

Pokud otvíráte novou ordinaci, rádi Vám poradíme jakým hardware vybavit svoje pracoviště, tak aby práce byla efektivní a Vy spokojeni s výsledkem. Provedeme důkladné zaškolení všech uživatelů programu SmartMEDIX. Provedeme nastavení tiskových výstupů a optimalizaci vzhledu a funkcí, dle Vaší odbornosti a požadavků. Pomůžeme Vám s elektronickou komunikací se zdravotními pojišťovnami pomocí Portálu ZP a VZP Pointu. První den ostrého provozu můžeme být s Vámi v ordinaci.

Prodej software - přechod z konkurenčního software

Převedeme data z Vašeho stavajícího programu. Provedeme důkladné zaškolení všech uživatelů programu SmartMEDIX. Provedeme nastavení tiskových výstupů a optimalizaci vzhledu a funkcí, dle Vaší odbornosti a požadavků. První den ostrého provozu můžeme být s Vámi v ordinaci.

Vybavení ordinace

Poradíme Vám jakým hardware vybavit Vaše pracoviště. Nepořizujte zbytečně drahá nebo neekonomická zařízení, která se posléze úkáží jako nevyhovující.

Aktualizace a vzdálená pomoc

Naše hotline Vám pomocí vzdále správy pomůže vyřešit Vaše potřeby. V rámci předplatného aktualizací máte Váš software vždy aktuální, dle měnících se požadavků legislativy a zdravotních pojišťoven.

Služby medizóna.cz

Každoroční obnova digitálního podpisu (certifikátu) má svá úskalí, v rámci služby Servis Vám obnovu provedeme. Digitální podpis je potřebný ke komunikaci se ZP a podpisu zdravotnické dokumantace. V rámci služby Servis VIP, ve které je zahrnuta i služba Servis, provádíme vyúčtování dávek zdravotním pojišťovnám a opravné dávky. Zajistíme zálohování dat, Vaše data budou automaticky zálohována pro případ havárie hardware.